Наші досягнення

   Гра в шкільному театрі дозволяє розкрити таланти дитини, вчить висловлювати почуття і емоції, співпереживати, працювати в команді, сприяє спілкуванню та розкріпаченню, допомагає формувати цілісне сприйняття світу. Поступово зникає страх сцени, він відчуває себе більш розкуто і невимушено. Участь в театральних постановках дає дитині можливість відновити баланс між особистим досвідом і щоденним потоком інформації,  формує інтерес і любов до театрального мистецтва, розвиває творчі здібності, іноді  навіть сприяє вибору професії.

"Битва жанрів" ІІІ

У липні місяці колектив шкільного театрального гуртка "Ірида" взяв участь у Третьому Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі «БИТВА ЖАНРІВ ІІІ» представивши виставу за п'єсою М. Альбиковського "Жартівниця". І ура!!! Ми стали лауреатами 1 ступеню.
Всеукраїнський фестиваль
 
"Дивосвіт Мельпомени"-2020

  З 1 по 13 червня театральний колектив брав участь у дистанційному Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких театральних колективів та майстрів художнього слова "Дивосвіт Мельпомени - 2021", на фестиваль була представлена вистава за мотивами пьєси-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня". Наша робота зайняла почесне ІІІ місце, а колектив став лауреатом ІІІ ступеня. 
                          
                                «Дивосвіт Мельпомени»-2021

 З 10 по 13 вересня 2020 року в Херсоні на базі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв проведено дистанційний Міжнародний фестиваль дитячих та юнацьких театральних колективів і майстрів художнього слова «Дивосвіт Мельпомени».

Колектив нашого театру представив на фестивалі виставу за мотивами водевілю М.К.Альбиковського "Жартівниця" і стали лауріатами І ступеня.

                                

ІІ Міський фестиваль - конкурс 
шкільних театральних колективів "Мельпомена Запоріжжя"-2019


          Результат участі - перемога у чотирьох номінаціях:

та іменні грамоти від Департамента освіти і науки Запорізької міської Ради у номінаціях "Блискучий дебют"
 та "Мистецька надія"
"Квітневі дзвони"

      12 квітня 2019 року у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості  Бринза Поліна  отримала грамоту Департамента освіти і науки Запорізької області  за майстерність у розкритті патріотичної теми у номінації "Виконавська майстерність".
16 березня 2018 року колектив театру 

взяв участь у І Міському фестивалі

 "Мельпомена Запоріжжя".

    На конкурс був представлений уривок із п'єси Григорія Квітки-Основ'яненка "Сватання на Гончарівці". 
         Серед восьми колективів ми вийшли на 1 місце та отримали п'ять нагород у різних номінаціях - Браво!!! 

       


      Серед випускників шкільного театрального 
гуртка професію актора обрали:Котлов Олег - зірочка нашого театру у 2018 році став студентом Запорізького національного університету кафедри акторської майстерності та дизайну.

Бейник Андрій, який закінчив Запорізький національний університет на кафедрі акторської майстерності, працював в ТЮЗі та Новому театрі м. Запоріжжя, в театрах м. Києва.
Усов Олександр. Закінчивши Класичний приватний університет м.Запоріжжя за спеціальністю "Фізичне виховання", працював артистом-акробатом у Київському державному цирку та Великому московському цирку на проспекті Вернандського.


Товкач Вікторія. Зараз навчається у Київському національному університеті культури і мистецтв на факультеті режисури та шоу-бізнесу за спеціальністю актор театру і кіно.
Микитенко Анастасія.  Настя не брала участі у роботі шкільного театру, але постійно відвідувала всі наші вистави. Можливо це і спонукало її вступити до Запорізького національного університету на кафедру акторської майстерності та дизайну, де вона успішно навчається і зараз.
     У  березні - квітні 2016 року колектив шкільного театру став півфіналістом міського конкурсу "Школо, ми шукаємо таланти!".


 
                   Відео:
  https://www.youtube.com/watch?v=DqwBIQUNHdI
       У 2017 році агітбригада "Спалах" - юних пожежних-рятівників у виконанні акторів театрального гуртка зайняла 2 місце у районному конкурсі. Агітбригада "Ми-за здоровий спосіб життя - 3 місце серед шкіл Дніпровського району.
Немає коментарів:

Дописати коментар